1. Sklep internetowy www.e-rama.pl prowadzony jest przez firmę Artquartia Karol Michalski, ul. Częstochowska 39 26-230 Radoszyce (REGON 260294997, NIP 6581903042).
 2. Zamówienia można składać za pośrednictwem sklepu www.e-rama.pl, e-maila biuro@e-rama.pl oraz telefonicznie pod numerem 600 077 050. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje e-mailem informację o jego przyjęciu, a także szczegóły potrzebne do realizacji transakcji.
 3. W przypadku braku dostępności towaru, Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany, a także otrzyma propozycję możliwego terminu realizacji zamówienia i dostawy. W takiej sytuacji Kupującemu przysługuje prawo do rezygnacji zamówienia.
 4. Złożenie zamówienia wymaga akceptacji niniejszego regulaminu, który to w wersji obowiązującej podczas składania zamówienia staje się integralną częścią umowy sprzedaży.
 5. Płatność za zamówione towary odbywa się przelewem na konto (16 1140 2004 0000 3302 6162 5030, mBank) lub za pośrednictwem płatności internetowych (obsługiwanych przez PayU).
 6. Po zaksięgowaniu środków na koncie lub otrzymaniu potwierdzenia zapłaty, wysyłamy paczkę z towarem. Kupujący otrzymuje e-mail z potwierdzeniem wysyłki towaru. Spedytor wysyła do kupującego e-mail lub sms z numerem listu przewozowego.
 7. Wszystkie ceny w sklepie www.e-rama.pl podawane są w polskich złotych i są cenami brutto (zawierają VAT). Do każdego zakupu wystawiany jest dokument sprzedaży tj. paragon lub faktura vat.
 8. Wysyłki zamówień realizowane są przez firmę kurierską. e-rama.pl nie ponosi odpowiedzialność za opóźnienia będące po stronie firmy przewozowej oraz za uszkodzenia podczas transportu, a także za opóźnienia wynikające ze zdarzeń losowych.
 9. Wysyłka towarów odbywa się tylko i wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nie oferujemy wysyłki za granicę).
 10. Klient, który dokonał zakupu w sklepie internetowym ma prawo odstąpienia od umowy kupna bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie pisemne, przed upływem 10 dni od daty odbioru przesyłki. Koszt wysyłki zwracanego towaru ponosi Kupujący.
 11. Klient ma 10 dni na zwrot towaru do sprzedawcy, licząc od dnia odstąpienia od umowy. Zwrot towaru uznaje się za ważny, jeśli towarzyszy mu pisemne potwierdzenie odbioru przez sprzedawcę. Sprzedawca dokona zwrotu pieniędzy kupującemu nie później niż 10 dni od momentu otrzymania zwracanego towaru.
 12. Klient ma prawo przed odebraniem przesyłki kurierskiej w obecności kuriera sprawdzić stan przesyłki w celu stwierdzenia ewentualnych uszkodzeń lub ubytków mających miejsce w czasie transportu oraz zażądać sporządzenia protokołu szkodowego, jeżeli istnieje taka potrzeba.
 13. O jakichkolwiek reklamacjach należy poinformować obsługę sklepu internetowego drogą elektroniczną lub telefoniczną. Zgłoszenie reklamacyjne musi zawierać imię i nazwisko zamawiającego, numer zamówienia, numer rachunku będącego dowodem zakupu oraz opis przedmiotu reklamacji.
 14. Klient składając zamówienie w sklepie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez sklep e-rama.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Klientowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych, jak również możliwość ich poprawiania.
 15. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.