Marka e-rama.pl należy do firmy Artquartia.

Jesteśmy Firmą Produkcyjno-Handlowo-Usługową z siedzibą w Krakowie. Firma "Artquartia" powstała w 1999 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie oprawy: obrazów, grafik, plakatów, luster oraz wszelkich prac związanych z ich ekspozycją. Oferujemy fachowe doradztwo w doborze ram do obrazów.

Na naszą ofertę składa się kilkaset wzorów najwyższej jakości ram produkcji: krajowej, zagranicznej oraz ram stylizowanych. Wykonujemy również passepartout w szerokiej gamie kolorystycznej z wysokiej jakości papieru bezkwasowego wiodących firm: moorman, nielsen, roma, na zamówienie passepartout wiedeńskie. W naszej ofercie znajdują się również usługi konserwatorskie od drobnej konserwacji zachowawczej do pełnych usług konserwatorskich - dysponujemy profesjonalnym stołem dublażowym.

Prowadzimy produkcję oraz hurtową sprzedaż gotowych ram, fotoramek, akcesoriów plastycznych czołowych producentów. Od niedawna zajmujemy się produkcją luster w ramach. Oferujemy różne wymiary i kształty wykonywane wg. Państwa życzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

Strona domowa: www.artquartia.pl